Projekty

BAREVNÉ ZAHRADY – Projekty zahrad

Nabízíme vypracování projektu – studie budoucí zahrady, popřípadě rekonstrukce zahrady stávající. Ve studii se řeší celková situace zahrady, umístění domu na pozemku, základní požadavky majitelů (umístění posezení, ohniště, jezírko, automatický závlahový systém, dětské herní prvky apod.) Vše děláme jen „v ruce“ formou skic. Naše delší než 15 ti leté zkušenosti nám umožňují potom realizovat zahradu bez podrobné dokumentace. Navrhujeme pouze zahrady, které následně i realizujeme.

Aktuálně nové zahrady nenavrhujeme, protože pro rok 2019 máme plno. Pokud už ale máte hotový projekt od jiného zahradního architekta, zkuste nás kontaktovat třeba kvůli realizaci zahrady.

Cena studie zahrady: 

  • malá zahrada do 100m2    5.000 Kč
  • zahrada 100-300m2          10.000 Kč
  • zahrada 300-1000m2        15.000 Kč
  • zahrada nad 1000m2 – ceníme individuálně dle náročnosti projekční práce

Uvedené ceny jsou bez DPH 21%.

Pokud Vás zajímají ceny za realizace, můžete se podívat do našeho ceníku.

Ukázky z našich projektů najdete ve fotogalerii.

BAREVNÉ ZAHRADY – Projekty zahrad s uplatněním principu FENG ŠUEJ

Máme aprobaci na projektování a realizaci zahrad podle principů starého čínského umění FENG ŠUEJ. Prostor okolo domu i dům samotný a jeho umístění v krajině se pomocí této metody harmonizuje. Vytváří se přirozené prostředí, v němž se respektují jednotlivé potřeby obyvatelů domu, kteří využívají zahradu ke svým oblíbeným činnostem (odpočinek, sport, posezení s přáteli u ohně apod.). Principy Feng šuej prověřené několika stoletími praxe pak definují například, kde by mělo být jezírko, vodní prvek, posezení, gril, dětské hřiště apod.

Obsahově zde platí podmínky, jaké jsou uvedeny u „obyčejných“ projektů. Navíc zde klient dostává grafické podklady – rozvržení 5-ti zvířat, rozvržení podle 9-ti sektorů BA-GUA, umístění energetických bodů v zahradě, návrh opatření k vyladění energie v zahradě.

Cena projektu Feng šuej zahrady:

Účtujeme individuálně dle náročnosti. Celkovou cenu stanovíme před započetím projekčních prací.