Projekty

BAREVNÉ ZAHRADY – Projekty zahrad

Nabízíme vypracování projektu budoucí zahrady, popřípadě rekonstrukce zahrady stávající. Tuto možnost doporučujeme v úvodním stádiu, nejlépe ještě před realizací stavby domu. V projektu se řeší celková situace zahrady, umístění domu na pozemku, základní požadavky majitelů (umístění posezení, ohniště, jezírko, automatický závlahový systém, dětské herní prvky apod.)

Po prvním kontaktu si s vámi domluvíme schůzku přímo na pozemku, nafotíme si stávající stav a probereme vaše představy a požadavky na budoucí zahradu. Po té vypracujeme barevný grafický návrh půdorysu zahrady – studii ve 2-3 variantách. V tomto plánu jsou zaznačeny všechny důležité body budoucí zahrady – posezení, jezírko, dětské hřiště, trávník, záhony s budoucí výsadbou okrasných rostlin. Po schválení koncepce zákazníkem přikročíme k vytvoření projektu obsahujícího: textovou část – základní informace o dané lokalitě, zadání projektu (požadavky klienta), koncepce zahrady, seznam rostlin, rozpočet, prováděcí a záruční podmínky realizace zahrady naší firmou. grafická část obsahuje: barevné řešení návrhu v půdorysném zobrazení, prostorové 3D pohledy, osazovací plán, návrh závlahového systému.

Cena projektu zahrady: 

  • malá zahrada do 100m2    5.000 Kč
  • zahrada 100-300m2          10.000 Kč
  • zahrada 300-1000m2        15.000 Kč
  • zahrada nad 1000m2 – ceníme individuálně dle náročnosti projekční práce

Uvedené ceny jsou bez DPH 21%.

Pokud Vás zajímají ceny za realizace, můžete se podívat do našeho ceníku.

Ukázky z našich projektů najdete ve fotogalerii.

BAREVNÉ ZAHRADY – Projekty zahrad s uplatněním principu FENG ŠUEJ

Máme aprobaci na projektování a realizaci zahrad podle principů starého čínského umění FENG ŠUEJ. Prostor okolo domu i dům samotný a jeho umístění v krajině se pomocí této metody harmonizuje. Vytváří se přirozené prostředí, v němž se respektují jednotlivé potřeby obyvatelů domu, kteří využívají zahradu ke svým oblíbeným činnostem (odpočinek, sport, posezení s přáteli u ohně apod.). Principy Feng šuej prověřené několika stoletími praxe pak definují například, kde by mělo být jezírko, vodní prvek, posezení, gril, dětské hřiště apod.

Obsahově zde platí podmínky, jaké jsou uvedeny u „obyčejných“ projektů. Navíc zde klient dostává grafické podklady – rozvržení 5-ti zvířat, rozvržení podle 9-ti sektorů BA-GUA, umístění energetických bodů v zahradě, návrh opatření k vyladění energie v zahradě.

Cena projektu Feng šuej zahrady:

Účtujeme individuálně dle náročnosti. Celkovou cenu stanovíme před započetím projekčních prací.